دو شب پیش چند استوری لاین نویس های دابلیو دابلیو ای با هم سر موضوع رکورد شکست ناپذریری آندرتیکر در رسل مینیا صحبت کردن و در پایان به این نتیجه رسیدن که این رکورد حتما باید شکسته بشه .

در این جلسه ی طولانی مدت چندین استار هم برای شکست دادن تیکر در رسل مینیا پیشنهاد داده شد که اصلی ترین گزینه تد دیبیاسی کوچک هست ! گفته میشه وینس مک من از تد دیبیاسی خیلی خوشش اومده و بدلیل استیل مشابه او به رندی اورتن ، میخواد از او یک رندی جدید بسازه .

:: یادآوری :: تد دیبیاسی بزرگ ، کسی بود که آندرتیکر رو در سروایور سریس 1990 وارد دابلیو دابلیو ای کرد .

البته وینس اصرار داره که رکورد شکست ناپذیری تیکر باید جاودانه بمونه اما نظر استوری لاین نویس ها چیز دیگری هست و اون ها میگن کریر آندرتیکر باید با شکست در رسل مینیا نابود بشه . جالبه که آندرتیکر هم گفته شکست او هیچ مشکلی بوجود نمیاره و از این بابت ناراحت نمیشه . اما تا وقتی که وینس قبول نکنه این صحبت ها فایده ای نداره .

به شخصه نظر من این هست که این رکورد برای همیشه باقی خواهد موند و در پایان آندرتیکر با پیروزی در رسل مینیا از دنیای کشتی کچ خداحافظی خواهد کرد .

-----------------------------------

میک فولی در هاس شوء دو شب پیش تی ان ای حضور پیدا کرد و گفت : " من به این کمپانی ایمان دارم و به همین دلیل به تی ان ای اومدم . من اومدم تا در تی ان ای تغییر توحل بزرگی ایجاد کنم . " فولی در اون شب بشدت مورد تشویق قرار گرفت و با آهنگی متفاوت وارد رینگ شد .

- شما میتونید تنها عکس منتشر شده از حضور فولی در تی ان ای رو از دو لینک زیر دریافت کنید . 

  

دانلود عکس حجم:KB99